Кіокушин

Що таке Кіокушинкай?


Поява нового стилю карате - карате Кіокушинкай - це наслідок феноменальних досягнень його творця Масутацу Ояма (27.07.1923 - 26.04.1994). У 1954 р М. Ояма відкриває своє перше додзьо (тренувальний зал) в Токіо. У 1964 р створена Міжнародна організація карате Кіокушинкай (ІКО) зі штаб квартирою, центром (Хонбу) в Токіо. З тих пір, Кіокушинкай поширився більше ніж по 120 країнам світу, і на даний момент зареєстрованих членів IKO, більше 12 мільйонів, тобто це одна з найбільших організацій Бойового мистецтва в світі.

На традиційній основі М.Ояме вдалося, узагальнюючи досягнення шкіл японського карате, його китайських та інших аналогів, інших видів східних єдиноборств, створити сучасну вдосконалену і постійно оновлюється систему бойової та психологічної підготовки.

Було відроджено карате як бойове мистецтво з традиційною системою духовно-моральних цінностей. Карате Кіокушинкай це найсильніший вид карате, що відрізняється атлетичністю і силою, що характеризується простотою і ефективністю прийомів. Кіокушинкай, в перекладі означає «Союз шукачів абсолютної істини» - це життєвий шлях, метою якого є граничне розвиток духовних і фізичних можливостей людини і звільнення від забобонів. Пізнання істини досягається шляхом суворих систематичних занять, морально - психологічних тренувань і залізного порядку.

Найвищою метою карате Кіокушинкай є не тільки фізичний розвиток, але і розвиток кращих якостей людини в цілому. Незважаючи на те, що карате Кіокушинкай пред'являє до своїх прихильників високі вимоги, оволодіння якими передбачає серйозну фізичну підготовку і сувору дисципліну, заняття здійснюються з урахуванням різноманітних інтересів любителів карате. Це свого роду «Універсальний магазин» для всіх верств населення без обмеження віку. Приходячи на заняття з карате Кіокушинкай, будь-яка людина знаходить для себе те, що саме його приваблює: одних приваблює система дихальних вправ, інших фізична підготовка, третє - самозахист, четверте можливість займатися мужнім видом єдиноборств, інших методи виховання дисципліни і порядку, і т. д. Адаптовані методики дозволяють займатися карате Кіокушинкай і дітям, і жінкам і літнім людям.

Сосай Масутацу Ояма

Image